"Membrana. Festiwal nad Rzeką" wydarzenie organizowane w ramach XVI Powiatowego Festiwalu Kultury

Data: 07.08.2019 r., godz. 13.00    216
Podczas dwudniowych akustycznych koncertów w zakolach rzeki Świder artyści i artystki zagrają bez dodatkowego nagłośnienia. Od śpiewaków operowych przez gongi aż do ligaw i trombit– taki przekrój muzyczny zapewni dialog z rzeką, która dla dźwięku staje się tytułową membraną.
Membrana to wielokulturowy festiwal poświęcony rzece Świder w jej przyrodniczym i symbolicznym znaczeniu. To właśnie woda jest najważniejszym medium, które niesie, odbija i wzmacnia dźwięk, pełniąc funkcję naturalnej membrany.

Festiwal Membrana w ramach XVI Powiatowego Festiwalu Kultury realizowanego przez Powiat Otwocki udowadnia, że przepiękną, wypełnioną przyrodą otwocką przestrzeń można harmonijnie wkomponować w każdą muzykę od śpiewaków operowych przez gongi aż do ligaw i trombit. Warsztaty odbywające się w ramach festiwalu staną się kanwą wielowymiarowych spektakli.

Zapraszamy Państwa na ten wyjątkowy dwudniowy akustyczny spektakl.