Rozgrywki brydżowe w powiecie

Data: 21.10.2019 r., godz. 14.20    154
19 października w PMDK w Otwocku odbyły się „Mistrzostwa Drużynowe gmin powiatu otwockiego w brydżu sportowym”. Reprezentacje gmin z powiatu konkurowały o Puchar Starosty i miano Najlepszej Drużyny w powiecie.
Stowarzyszenie Klub Brydża Sportowego Hefajstos z Otwocka zorganizowało w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku „Mistrzostwa Drużynowe gmin powiatu otwockiego w brydżu sportowym”. W rozgrywkach wzięło 6 drużyn, złożonych z przedstawicieli gmin z terenu powiatu otwockiego. Kilkuosobowe drużyny zacięcie konkurowały o miano najlepszego zespołu w powiecie.

Po emocjonującej grze podium uplasowało się następująco:

I miejsce – drużyna z Otwocka w składzie: Zofia Szuchnik, Jerzy Cel, Dariusz Węgrowicz, Bogusław Dziarmaga-Działyński
II miejsce – drużyna z Wiązowny w składzie: Marek Skorupka, Waldemar Suchecki, Paweł Sawiński, Marek Stachyra, Krzysztof Bąk
III miejsce – drużyna z Józefowa w składzie: Barbara Raniszewska-Musiał, Andrzej Musiał, Dariusz Korgul, Magda Bykowska, Jacek Leśniewski, Adam Ziółkowski

Zwycięzcom wspaniały puchar ufundowany przez Powiat Otwocki wręczyła Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pani Grażyna Olszewska.