Międzynarodowy Dzień Wolontariatu w powiecie otwockim

Data: 18.11.2019 r., godz. 15.00    448
5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Powiat Otwocki zachęca mieszkańców do zgłaszania wolontariuszy, którzy najaktywniej działają na naszym terenie.
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu to doskonała okazja do uhonorowania tych Mieszkańców Powiatu Otwockiego, którzy aktywnie działają w obszarze pomagania innym. Otwartość na potrzeby najbardziej potrzebujących, empatia oraz chęć niesienia pomocy to cechy, które te osoby wyróżniają. I choć wolontariat jest działalnością non profit, to jednak osoby zaangażowane w tę ideę zasługują na szczególne uznanie, podziękowanie i wyróżnienie. Jako samorząd powiatowy chcemy tym wszystkim osobom okazać naszą wdzięczność i dostrzec ich piękne świadectwo życia.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania mieszkańców Powiatu Otwockiego, którzy aktywnie działają na polu wolontariatu i pomocy innym. Chcemy te osoby w choć symboliczny sposób wyróżnić podczas Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Należy je przesyłać do dnia 22 listopada 2019 roku na adres e-mail: promocja@powiat-otwocki.pl