Modernizacja porodówki w szpitalu powiatowym w Otwocku

Data: 27.07.2020 r., godz. 11.10    255
W Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w restrukturyzacji trwa remont Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
Od kilku miesięcy w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. o.o w Otwocku trwa remont Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Inwestycja jest realizowana dzięki anonimowemu darczyńcy.

Zakres remontu jest imponujący i znacząco wpłynie na podniesienie jakości oddziału: wyburzane są części ścian działowych, wymieniane posadzki i drzwi. Remont obejmie także urządzenia i instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i elektryki, a także wymianę instalacji gazów medycznych.

Pod koniec lipca w szpitalu postęp prac remontowych oglądał Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski. Po remontowanych pomieszczeniach oprowadzili go: Członek Zarządu Michał Mrówka oraz Dr Leszek Gmyrek, kierownik Oddziału Ginekologii i Położnictwa.

Ta inwestycja sprawi, że znacznie poprawi się jakość oddziału, w którym na świat przychodzą najmłodsi mieszkańcy Powiatu Otwockiego. Modernizacja oddziału to kolejna ważna inwestycja w szpitalu powiatowym. W czerwcu do użytku została oddana Pracownia Diagnostyki Obrazowej, w której mieszkańcy naszego regionu mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego.

 Od lewej: kierownik Oddziału Ginekologii i Położnictwa Dr Leszek Gmyrek, Członek Zarządu Michał Mrówka oraz Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski.

Remontowany korytarz w oddziale.