Moc atrakcji w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury!

Data: 27.07.2020 r., godz. 16.30    286
W Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku w dniach od 29 czerwca do 24 lipca trwała akcja ,,Lato w PMDK 2020”, skierowana do dzieci i młodzieży z powiatu otwockiego.
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Placówka posiada bogatą ofertę edukacyjną. Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, teatralnych czy muzycznych. Chętni doskonalą swoje umiejętności modelarskie, a są też tacy, którzy rozwijają się sportowo. 

Wakacje w PMDK to również czas bogatej oferty. Osobiście przekonał się o tym Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski, który w ostatnim tygodniu akcji "Lato w PMDK" odwiedził uczestników cyklu warsztatów ,,Dookoła świata”. Towarzyszyła mu Dyrektor placówki Ewa Musiejko, która opowiedziała o podejmowanych inicjatywach.

W ramach akcji "Lato w PMDK" odbywały się warsztaty: plastyczne, modelarskie, teatralne, taneczne, kreatywne/origami, iluzjonistycznie. Dodatkową atrakcją dla uczestników była wycieczka do warszawskiego zoo, a także pobyt w agroturystyce. Cała akcja "Lato w PMDK"  trwała cztery tygodnie, łącznie udział w niej wzięło około 140 osób.

Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski i Dyrektor placówki, Ewa Musiejko.


Uczestnicy zajęć.


Duże zainteresowanie wzbudziły zajęcia z iluzjonistą.