Bawili się w Ognisku "Świder"

Data: 09.09.2020 r., godz. 10.00    255
Kolejny piknik odbył się na terenie Ogniska "Świder" im. K. Lisieckiego w Otwocku. Tym razem wydarzenie było połączone ze zbiórką charytatywną.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku i Kibice z Otwocka 5 września zorganizowali wydarzenie pod nazwą: Sportowy Piknik Rodzinny. Impreza miała charakter charytatywny. W jej trakcie odbyła się zbiórka pieniędzy na otwocki Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku - Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Organizatorzy zadbali o zabawę na świeżym powietrzu z wieloma konkursami, warsztatami i zawodami sportowymi. Uczestnicy mogli obejrzeć pokaz tańca towarzyskiego, spróbować swoich umiejętności w strzelaniu z łuku. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, a kibice obejrzeć profesjonalnych zawodników podczas meczu piłki nożnej.

Cieszymy się, że gościnny teren Ogniska "Świder" może służyć tak pięknym inicjatywom. Jest to drugie wydarzenie tego typu zorganizowane w gościnnych progach "Ogniska" w ostatnim czasie. W czerwcu świętowano tam Dzień Taty.
Stoisko informacyjne Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.


Najmłodsi zawodnicy mogli sprawdzić swoje zdolności w zawodach rowerowych.

W organizację Pikniku zaangażowały się również Radne Powiatu Otwockiego: Kinga Błaszczyk oraz Grażyna Olszewska.