Wydział Architektury i Budownictwa - AB

Liczba odwiedzających: 4049
Obsługa telefoniczna interesantów jest realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00.

Dodatkowo uruchomiono numer telefonu 693 506 504, pod którym w godzinach 8.00 - 14.00 interesanci mogą uzyskać informacje dotyczące złożonych wniosków do organu architektoniczno-budowlanego.

Dyrektor Wydziału Józef Michałowski
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 390
e-mail: jmichalowski@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Agnieszka Bania
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: abania@powiat-otwocki.pl

Inspektor Małgorzata Boruc
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: mboruc@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Małgorzata Jesiotr
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 373
e-mail: mjesiotr@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Jolanta Bajerowska-Nowicka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 377
e-mail: jbajerowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Milena Piotrowska-Witak
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 373
e-mail: mpiotrowska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Przybysz
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 376
e-mail: kprzybysz@powiat-otwocki.pl

Inspektor Anna Grzegrzółka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 376
e-mail: agrzegrzolka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Paulina Piłka
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 372
e-mail: ppilka@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Antonina Mazek
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 371
e-mail: amazek@powiat-otwocki.pl
architektura@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Maciej Kłusek
tel. 22 788-15-34
22 788-15-35
22 788-15-37
22 788-14-65
22 779 62 56 w. 374
e-mail: mklusek@powiat-otwocki.pl