Jesteś tutaj:

Wydział Komunikacji i Transportu

105533
ul. Górna 13, 05-400 Otwock, pok. 107, 113, 117
  • Kierownictwo Wydziału
Dyrektor Wydziału Agnieszka Bąk
tel. (22) 778-1-351
e-mail: abak@powiat-otwocki.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Mariola Gędzielewska
tel. (22) 778-1-333, 336
e-mail: mgedzielewska@powiat-otwocki.pl


Rejestracja Pojazdów i Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (22) 778-1- 333, 336

Prawa Jazdy i Ośrodki Szkolenia Kierowców
tel. (22) 778-1-348, 354, 383

Transport i Zadania w Zakresie Usuwania i Przechowywania Pojazdów
(22) 778-1-383

  • Rejestracja Pojazdów i Stacja Kontroli Pojazdów
Inspektor Katarzyna Sobczak –
Błażejczyk

tel. (22) 778-1- 336

Podinspektor Karolina Wyglądała
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: kwygladala@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Dorota Cacko
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: dcacko@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Ewa Melaniuk
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: emelaniuk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Sylwia Strzeżek
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: sstrzezek@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Jolanta Pietryka
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336

Podinspektor Magdalena Trzaskowska
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: mtrzaskowska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Dorota Łysiak
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336

Podinspektor Katarzyna Nowak
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: knowak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Adriana Kowalewska
tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336
e-mail: akowalewska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Agnieszka Zawada

tel. (22) 778-1- 332, 333, 335, 336

  • Prawa Jazdy i Ośrodki Szkolenia Kierowców

Podinspektor Mariola Stankiewicz
tel. (22) 778-1- 354, 383
e-mail: mstankiewicz@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Ewa Szostak
tel. (22) 778-1- 354, 383 

Podinspektor Magdalena Sitkiewicz
tel. (22) 778-1- 354, 383
e-mail: msitkiewicz@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Anna Świnczak
tel. (22) 778-1-348
e-mail: aswinczak@powiat-otwocki.pl

  • Inżynier Ruchu
Inspektor Mariusz Bogdański
tel. (22) 778-1-304

Inspektor Marek Augustyniak
tel. (22) 778-1-304
  • Transport i Zadania w Zakresie Usuwania i Przechowywania Pojazdów
Inspektor Monika Kowalczyk 
tel. (22) 778-1-383
e-mail: mkowalczyk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Monika Rzeszotek
tel. (22) 778-1-331
e-mail: mrzeszotek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Dorota Pawlikowska-Gromek
tel. (22) 778-1- 333, 336
e-mail dpawlikowska@powiat-otwocki.pl